Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Педагогічна рада
ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ШКОЛИ
Якісна освіта стає сьогодні визначальним чинником світового розвитку, однією з обов'язкових умов успішного існування будь-якої країни. XXI століття є "епохою змін”, що вимагає від закладів освіти генерування та реалізації нових ідей та освітніх проектів школи нового тисячоліття – Нової української школи. А Нова школа потребує нового вчителя, який зможе стати агентом змін.
24 грудня 2020 р . у НВК «Соколянська ЗОШ I-II ст.-ДНЗ» проведено педагогічну раду «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА - ПРОСТІР ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ. Індикатори сучасної якісної освіти.»
Чергове засідання педагогічної ради відбулося у формі круглого столу, під час якого були застосовані різні інтерактивні та тренінгові педагогічні вправи : «Ранкове коло», «Очікування», «Маю свою думку»(асоціації), «Я так вважаю, «Цікаві питання» та ін.., які дали змогу педагогічним працівникам поглибити знання про зміст і сутність якісної освіти – стандарту нового покоління, проананалізувати готовність вчителя до роботи з обдарованими учнями, до пошуково-дослідницької та проектної діяльності, створити узагальнений «професійний портрет» сучасного, компетентного вчителя, визначити методи формування ключових компетентностей учнів.
Метою школи є створення системи максимально сприятливих умов для інтелектуального, духовного, морально-етичного, естетичного, фізичного розвитку випускників на різних етапах становлення особистості.
Сьогодення вимагає від школи виховання життєво компетентної креативної особистості, здатної реалізувати себе в умовах динамічного розвитку світу. Але щоб виховати світлу, красиву Людину, сучасний вчитель має усвідомити всю благородність та серйозність свого призначення, бо учень – маленький Всесвіт, до якого треба шукати дорогу і розумом, і серцем.
Своїм досвідом роботи, наробками та цікавими прийомами роботи з учнями різних вікових категорій поділилися вчителі школи :
1.Введення в проблему «Індикатори сучасної якісної освіти. Нова українська школа – простір освітніх можливостей» Затхей Г.Д.
2. Ранкові зустрічі у НУШ. Мартинюк М.М.
3. Використання інноваційних технологій в освітньому процесі з урахуванням вимог Нової української школи. Поцілуйко О.Я.
4. Методика використання Лего “6 цеглинок”в освітньому процесі Козлова М.С.
5. Викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Методика організації дослідів в Новій українській школі. Долинюк М.М.
6. Основи критичного мислення Затхей Г.Д.
7. Викладання біології та хімії у 6-9 класах. Лук’янчук Н.С.
8.Стан виховної роботи в школі за I семестр.
Затхей Г.Д.
У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі, і які дозволяють йому дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих шкільних занять. Обмін педагогічними ідеями поповнив самоосвітні кейси та портфоліо кожного присутнього.
Такий вид діяльності педагогічного колективу дозволив не тільки отримати нові знання, а й розвиває пізнавальну діяльність, переводить її в більш високі форми кооперації та співробітництва.
Наприкінці засідання педагогічної ради колектив вчителів школи дійшов висновку, що навчальний заклад зобов’язаний не лише давати ґрунтовні знання для оволодіння майбутньою професією, а й гартувати волю учня, виховувати в нього високі моральні якості, прагнення до самоосвіти й пошуку.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.